Lokalita

Región Liptov je vzhľadom na množstvo prírodných atrakcii jedným z najnavštevovanejších na Slovensku v letnom i v zimnom období. Liptov ponúka široké možnosti peších túr vďaka výhodnej polohe.

Lokalita ponúka nádherné výhľady na samotnú priehradu Liptovská Mara, na juhu na hlavný hrebeň Nízkych Tatier, na severe Západné Tatry a severozápadne Chočské vrchy.

  • Prosiecka dolina 1 km
  • Pláž na Liptovskej Mare Autokemping Liptovský Trnovec 6 km
  • Aquapark Tatralandia Liptovský Mikuláš 7 km
  • Thermal Park Bešeňová 7 km
  • Lyžiarske stredisko Jasná Demänovská Dolina 20 km
  • Ski Park Ružomberok 20 km

V okruhu do 30 km sa nachádzajú ďalšie rekreačné strediská Liptovský Ján, Závažná Poruba, Žiarska Dolina, Zuberec, Zverovka a iné.

Domy sa nachádzajú v malebnej dedinke Ižipovce učupenej pod horami - v blízkosti Liptovskej Mary. Je to oblasť nie príliš rušná, človek tu nájde pokoj a kľud. Dedinka Ižipovce leží na trase Bešeňová, Borovník, Tatralandia, Liptovský Mikuláš. Osada je vzdialená od Liptovského Mikuláša 10 km.

Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti je jej poloha pod lesom, čo znamená nielen kľud, ale i možnosť prechádzky či turistiky. Vodným športom sa dá venovať na vodnej nádrži Liptovská Mara (2 km), ktorá ponúka možnosti kúpania, surfovania, jachtingu, školy windsurfingu, člnkovania, vodného bicyklovania, rybárčenia alebo plavby vyhliadkovou loďou; ďalej v Thermal parku Bešeňová (7 km) a Aquaparku Tatralandia (7 km). I v zime máte otvorené možnosti za účelom zimného športového vyžitia na blízkych svahoch jedného z najznámejších lyžiarskych stredísk na Slovensku – Skipark Ružomberok – Malinô Brdo; Nízke Tatry - Jasná

Dopyt po sezónnych a medzi sezónnych prenájmoch je v tejto lokalite veľmi vysoký.